Uniroid HC

To skuteczny lek na hemoroidy stosowany w postaci kremu oraz czopków doodbytniczych. Umożliwia leczenie hemoroidów wewnętrznych oraz występujących wewnątrz kanału odbytu.
Łagodzi przykre objawy występowania choroby hemoroidalnej takie jak dyskomfort, pieczenie, swędzenie oraz ból w okolicach odbytu.

  • Substancje aktywne: hydrokortyzon i chlorowodorek cynchokainy
  • Skutecznie leczy wewnętrzne oraz zewnętrzne guzki krwawnicze
  • Redukuje symptomy związane z obecnością hemoroidów – świąd okolic odbytu, nieprzyjemne pieczenie oraz ból
  • Dostępny w dwóch postaciach: czopków oraz kremu

Jakie są zalety stosowania Uniroid HC?

Pomimo tego, że żylaki odbytu występują u każdej osoby, nie zawsze dają o sobie znać. Bywają one jednak często przyczyną nieprzyjemnych dolegliwości około odbytniczych, które skutecznie pogarszają komfort życia. Mogą powodować świąd w okolicach odbytu, bolesne krwawienie oraz także ból, który jest związany z powstawaniem w nich zakrzepów. Objawem towarzyszącym może być także kłopotliwe wypadanie guzków krwawniczych. Czynników wpływających na powstawanie żylaków jest wiele. Za podstawowe przyczyny oprócz zaparć i biegunek uważa się ciąże, zaawansowany wiek, siedzący tryb życia oraz guzy miednicy. Uniroid HC skutecznie zwalcza objawy towarzyszące żylakom. Zmniejszając przykre swędzenie, pieczenie oraz ból okolic analnych skutecznie zmniejsza dyskomfort towarzyszący tej chorobie.

Jak działa Uniroid HC?

Odpowiednio dobrany skład leku jest gwarancją skutecznego działania. Preparat Uniroid HC zawiera aż dwie substancje aktywne. Do składników aktywnych leku należą hydrokortyzon i chlorowodorek cynchokainy. Substancje pozostałe zawarte w preparacie to alkohol cetostearylowy, który nadaje odpowiednią konsystencję oraz biała miękka parafina.
Hydrokortyzono dpowiada za minimalizację podrażnienia, działa przeciwzapalnie i przeciwświądowo oraz redukuje opuchliznę okolic analnych. Drugi ze środków aktywnych specyfiku Uniroid HC- chlorowodorek cynchokainy, odpowiada za miejscowe znieczulenie okolic odbytu, zmniejsza dyskomfort, pieczenie i ból.

Czy Uniroid HC wywołuje skutki uboczne?

Uniroid HC, tak jak i inne leki może wywołać skutki uboczne związane z jego zastosowaniem. Przez większość osób nie ma problemu z tolerancją tego specyfiku i brak jest działań niepożądanych. Podczas aplikacji mogą wystąpić jednak objawy takie jak wysypka, świąd, pieczenie i ból w okolicach odbytu, które są związane z reakcją alergiczną na któryś ze składników preparatu. Jeśli kiedykolwiek wystąpiły podane symptomy przy przyjmowaniu specyfiku zawierającego którąś z substancji aktywnych, należy niezwłocznie poinformować o tym lekarza.Rzadko występującym skutkiem ubocznym stosowania leku Uniroid HC są zmiany w funkcjonowaniu gruczołów nadnercza.

Jak należy stosować preparat Uniroid HC?

Przed oraz po aplikacji kremu i czopków doodbytniczych Uniroid HC należy dokładnie umyć ręce. W celu zapewnienia odpowiedniego działania specyfiku okolice około odbytnicze muszą być czyste i suche. Krem przeznaczony jest do użytku zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego, podczas gdy czopki są stosowane tylko do leczenia guzków krwawniczych znajdujących się wewnątrz kanału odbytu.
Aplikacja czopka następuje po zerwaniu folii ochronnej. Po jej usunięciu należy go delikatnie umieścić w kanale odbytu na odpowiedniej głębokości.
W leczeniu guzków wewnętrznych krem aplikuje się przez specjalną nasadkę dołączoną do opakowania. Wcześniej przykręcony aplikator do tuby umieszcza się ostrożnie w odbycie i dozuje niewielką ilość preparatu. Następnie delikatnie wysuwa i dokładnie myje po każdym użyciu. W przypadku leczenia hemoroidów zewnętrznych nanosi się cienką warstwę kremu Uniroid HC na miejsce zmienione chorobowo.
Zarówno czopki jak i krem powinno się stosować rano, wieczorem oraz po defekacji. Kuracja środkiem Uniroid HC nie powinna trwać dłużej niż 7 dni. Gdy objawy nie ustąpią po wskazanym czasie należy bezzwłocznie poradzić się lekarza co do dalszego przebiegu leczenia.

Jakie są przeciwwskazania to stosowania leku Uniroid HC?

Uniroid HC nie może być stosowany w przypadku uczelnia na hydrokortyzon, chlorowodorek cynchokainy, bądź inny składnik leku, którego zastosowanie może spowodować wystąpienie reakcji alergicznej. Nie jest wskazane, aby stosowały go osoby chorujące na gruźlice i infekcje skórne.Lek nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią ponieważ może on mieć niekorzystny wpływ na rozwój dziecka.
Nie wykazano aby Uniroid HC wywoływał działanie niepożądane w połączeniu z innymi lekami, jednak przed wprowadzeniem do kuracji dodatkowego specyfiku należy poradzić się lekarza bądź farmaceuty.

Jak zamówić Uniroid HC?

Nasza klinika dysponuje szerokim asortymentem specyfików uśmierzających objawy choroby hemoroidalnej. Umożliwiamy szybki, bezpieczny i komfortowy zakup leku Uniroid HC przez Internet ,w przypadku gdy niemożliwa jest wizyta u lekarza, a niezbędna jest pomoc. Uniroid HC można kupić wyłącznie na receptę. Aby możliwe więc było zrealizowanie zamówienia konieczne jest wypełnienie specjalnego formularza medycznego opisującego stan zdrowia, który przekazany specjalistom współpracującym z naszą kliniką pomoże ustalić stopień zaawansowania choroby. Jeśli nie będzie przeciwskazań do stosowania preparatu, zamówienie zostanie rozpatrzone pomyślnie oraz wysłanei dostarczone na wskazany przez klienta adres w ciągu 24 – 48 godzin. W trosce o klienta, przesyłka zostanie wysłana w dyskretnym opakowaniu i dostarczona przez firmę kurierską do rąk własnych. Wszystkie ceny podane na naszej stronie internetowe zawierają koszt wysyłki. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.