Zestaw leków na rzeżączkę

leki na rzeżączkę opakowanieZ myślą o osobach dotkniętych rzeżączka powstał zestaw antybiotyków, które skutecznie usuwają wstydliwą przypadłość. W skład tego zestawu wchodzą Azythromycyna oraz Cefiksym. Ich działanie pozwala na pozbycie się nawet najbardziej opornych szczepów rzeżączki.
Cefiksym niszczy chorobotwórcze bakterie rzeżączki uniemożliwiając odbudowę bakteryjnych ścian komórkowych, a Azythromycin zmniejsza zdolność bakterii do tworzenia nowych białek oraz obniża aktywność lipidów.

  • Zestaw na rzeżączkę zwiera dwa skuteczne antybiotyki pozwalające zwalczyć nawet odporne szczepy
  • Już cztery tabletki stanowią skuteczną kurację przeciw rzeżączce
  • Większość pacjentów nie wymaga dalszego leczenia po zastosowaniu jednorazowej dawki leków
  • Zestaw leków na rzeżączkę charakteryzuje skuteczność i łatwy sposób dawkowania: Cefiksym 400 mg oraz Azithromycin 1000mg należy przyjąć jednocześnie

Jakie korzyści wynikają z stosowania Zestawu Leków na Rzeżączkę?

Zestaw Leków na Rzeżączkę to skuteczna kuracja pozwalająca wyleczyć infekcję w krótkim czasie, bo już po zażyciu jednej serii. Początkowo, znajdujące się w zestawie antybiotyki przepisywane były niezależnie, w zależności od decyzji lekarza, ale uodparniające się na antybiotyki kolejne szczepy bakterii wymagały zastosowanie kompleksowej kuracji. Rzeżączka jest skutecznie usuwana dzięki temu z organizmu.
Wielu lekarzy podkreśla, że rzeżączce towarzyszą zazwyczaj inne choroby przenoszone drogą płciową, powodowane min. przez Chlamydia trachomatis. Znajdująca się w zestawie Azythromycyna w połączeniu z lekiem Cefiksym, nie tylko wyeliminuje z organizmu rzeżączkę, ale także pozwoli zwalczyć inne choroby towarzyszące infekcji.

W jaki sposób należy przyjmować leki znajdujące się w Zestawie na Rzeżączkę?

leki na rzeżączkęPodstawową zasadą naszego Zestawu Leków na Rzeżączkę jest prostota i wygoda kuracji. Skuteczne wyleczenie z rzeżączki możliwe jest już po zastosowaniu pojedynczej dawki, na którą składają się 400 mg Cefiksymu i 1000mg Azythromycyny. Pojedynczą dawkę na rzeżączkę tworzą łącznie cztery tabletki, należy je przyjąć jednorazowo. W czasie kuracji należy unikać alkoholu oraz stosowania innych leków.

Wprawdzie większość pacjentów stosujących Zestaw Leków na Rzeżączkę nie wymaga powtórnej kuracji jednak w dwa tygodnie po kuracji należy wykonać test na obecność chorób wenerycznych, który potwierdza skuteczność terapii lub wskazuje na konieczność jej powtórzenia.

Jak działają leki zawarte w Zestawie Leków na Rzeżączkę?

Znajdujące sie w tabletkach Cyfiksym cefalosoryny, wiążąc się z centrami aktywnymi bakteryjnych enzymów: karboksypeptydazy i transpeptydazy, blokują ich działanie zatrzymując tym samym proces syntezy bakteryjnej ściany komórkowej. Bakterie pozbawione obrony, bardzo szybko eliminowane są z organizmu.
Antybiotyk ma łagodne działanie oraz stosunkowo niewielką toksycznością. Może być w zasadzie bez ograniczeń przyjmowany przez większość pacjentów.
Azythromycyna działa na bakterie „od wewnątrz”, upośledzając szereg funkcji wewnątrzkomórkowych, takich jak synteza białek i aktywność peptydowa, to wpływa również na ich funkcje reprodukcyjne. Nie mogąc się rozwijać ani rozmnażać, bakterie umierają.

Kto może zażywać antybiotyki zawarte w z Zestawie Leków na Rzeżączkę?

Cefiksym i Azythromycyna są antybiotykami, które mogą być bezpiecznie stosowane przez większość pacjentów, którzy nie mają alergii na składniki obu leków. Dlatego przy składaniu zamówienia należy rzetelne i szczere wypełnić formularza konsultacji zdrowotnej, aby nasz lekarz mógł potwierdzić bezpieczeństwo stosowania leku.

Kto nie może przyjmować antybiotyków znajdujących się w Zestawie Leków na Rzeżączkę?

Nie wolno przyjmować antybiotyków z Zestawu Leków na Rzeżączkę w czasie ciąży lub karmienia piersią, w przypadku potwierdzonej cukrzycy, chorobach nerek, wątroby oraz w czasie przyjmowania Warfarinu. W przypadku występowania którejkolwiek z powyższych przypadłości lub innej, która może mieć znaczenie w trakcie terapii, należy taką informację uwzględnić w formularzu konsultacji medycznej.

Czy antybiotyki na rzeżączkę wywołują skutki uboczne?

leki na rzeżączkę blisterAntybiotykoterapia z zastosowanie Zestawu Leków na Rzeżączkę jest krótka, dlatego ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest niewielkie. Jednak efekty uboczne mogą się pojawić. Najczęściej występującymi efektami ubocznymi związanymi z przyjmowaniem antybiotyków z Zestawu Leków na Rzeżączkę są:

  • Bóle brzucha
  • Wymioty
  • Biegunka
  • Wysypka
  • Ból głowy

Jeżeli wystąpią jakieś niepokojące objawy należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Czy leki na rzeżączkę można kupić przez Internet?

Leki można kupić poprzez internet. W celu potwierdzenia, że lek jest odpowiedni i bezpieczny w danym przypadku, należy wypełnić ankietę konsultacji medycznej przed złożeniem zamówienia. Przekazane informacje zostaną zweryfikowane lekarza, który zadecyduje o wypisaniu recepty. Zamówienia nie budzące wątpliwości zostaną opatrzone receptą, a leki zostaną dostarczone w ciągu 24-48 godzin do zamawiającego.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.